Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji ZGADZAM SIĘ

 Od ponad 15 lat zajmujemy się naprawami układów klimatyzacji, okresowymi przeglądami, napełnianiem, sprawdzaniem szczelności, dezynfekcją oraz poprawnością działania układów A/C, przez te lata firma zdobyła rzetelną wiedzę i bogate doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów związanych z klimatyzacją samochodową. Korzystamy z urządzeń najlepszych wiodących firm w dziedzinie auto klimatyzacji takich jak BOSCH, TEXA, DELPHI, CTR Group oraz skanerów diagnostycznych BOSCH KTS, TEXA, VCDS, VDM. Posiadamy profesjonalne maszyny do płukania układów klimatyzacji po zatarciu sprężarki. Zapraszamy do zapoznania się dokładniej i skorzystania z naszej oferty, którą kierujemy do klientów indywidualnych, firm (faktury VAT) oraz warsztatów samochodowych (rabaty).

 Wraz z rozpoczęciem sezonu 2017, wprowadziliśmy usługę wykrywania nieszczelności w układach klimatyzacji za pomocą Hydrogenu.
Ta nowatorska metoda polega na wprowadzeniu do układu mieszaniny gazów: azotu oraz wodoru. Ten ostatni posiada cząsteczki mniejsze niż azot, co pozwala na wykrycie śladowych nieszczelności za pomocą specjalistycznego detektora.
Dotychczasowe, tradycyjne metody polegające na napełnieniu systemu klimatyzacji gazem z barwnikiem UV, były w niektórych przypadkach zawodne oraz kosztowne.

W sezonie 2019, wraz z rosnącą liczbą czynnika chłodniczego niewiadomego pochodzenia, wprowadzamy usługę analizy (badania składu) czystości gazu znajdującego sie w układzie klimatyzacji.

Wykonujemy usługi w zakresie:

-przeglądy okresowe układu z czynnikiem R134a lub R1234yf
-testy szczelności pod ciśnieniem (azot, hydrogen)
-kontrola/uzupełnienie ilości oleju i czynnika chłodniczego w układzie
-lokalizaja i usuwanie nieszczelności
-odgrzybianie /dezynfekcja układu (metoda ozonowania)
-sprężarki (kompresory) nowe, używane i regenerowane
-sprzedaż chłodnic takich firm jak NRF, NISSENS,BEHR, VALEO itp.
-dorabianie / naprawa przewodów metalowych oraz elastycznych
-płukanie układów po zatarciu kompresora
-wymiana skraplaczy (chłodnic)

NOWOŚĆ!!! - analiza składu czynnika chłodniczego R1234yf oraz R134a.

 

Orientacyjne ceny serwisu klimatyzacji z czynikiem R134a lub R1234yf

R134a od 120zł - odzysk starego czynnika, czyszczenie próżniowe, napełnienie układu gazem +25zł za każde barkujące 100gr wraz z odgrzybieniem kabiny samochodu, w cenie sprawdzenie szczelności układu (podciśnienie), testy ciśnień, uzupełnienie oleju
R1234yf od 250 zł - odzysk starego czynnika, czyszczenie próżniowe, napełnienie układu gazem +100zł za każde barkujące 100gr wraz z odgrzybieniem kabiny samochodu, w cenie sprawdzenie szczelności układu (podciśnienie), testy ciśnień, uzupełnienie oleju
od 70zł - test szczelności układu gazem śladowym ( hydrogen )
od 50zł - test szczelności układu pod ciśnieniem ( azot )

 Usługa wymiany filtra kabinowego przy serwisie klimatyzacji jest bezpłatna, dochodzi tylko koszt filtra.

 

Aby klimatyzacja samochodowa funkcjonowała poprawnie potrzebne są coroczne przeglądy instalacji w ramach których wykonujemy następujące czynności:
-kontrolę podzespołów
-opróżnienie instalacji ze starego czynnika
-oczyszczenie próżniowe + test szczelności
-uzupełnienie oleju, opcjonalnie kontrast UV
-napełnienie instalacji świeżym czynnikiem R134a lub R1234yf
-sprawdzanie parametrów pracy klimatyzacji
-oczyszczenie skraplacza (jeśli wymagane)
dodatkowo:
-odkażanie instalacji (ozonem)
-wymianę filtra przeciwpyłowego